TRAKTORY STEYR

CTÍME TRADICI ZEMĚDĚLSTVÍ

Zemědělství je obor, který se může pyšnit velmi dlouhou tradicí. Od nepaměti představuje hlavní zdroj surovin pro naše potraviny. Za každým soustem či douškem se skrývá tvrdá práce lidí na našich polích, stejně jako odkaz našich předků.  Každý den jejich práce přináší na naše stoly kvalitní potraviny celosvětově vyhlášené svojí chutí.

Hlavním cílem značky STEYR je co nejvíce pomoci zemědělcům a usnadnit jim každodenní práci. Traktory STEYR jsou spolehlivým pomocníkem, který ctí odkaz našeho zemědělství. S historií už více než 60 let jsou synonymem pro hrdost, tradici nejen v domovském Rakousku. STEYR není pouze traktor, ale je členem rodiny, který Vám pomáhá plnit Vaše cíle a požadavky.

 
  PROSPEKT ZNAČKY STEYR
  Úvodní prospekt ke značce STEYR si můžete stáhnout ZDE.

 

 


STEYR RODINA, která Vám pomůže s tvrdou prací na Vaší farmě:


 

KOMPAKT S (55-65 koní)

KOMPAKT S (55-65 koní)

Nová modelová řada kompaktních traktorů Kompakt S oslní krásným vzhledem, pohodlím a obratností.

KOMPAKT ecotech

KOMPAKT ecotech

Nejmenší modelová řada traktorů Steyr Kompakt nabízí jedinečný koncept výkonného a kompaktního traktoru s výkonem od 85 do 105 koní. K dispozici jsou tři modely.

MULTI

MULTI

Nejnovější víceúčelové traktory STEYR MULTI přichází s novým vybroušeným designem STEYR a novými účinnými a ekologicky šetrnými motory. Tato řada je neustále zlepšována, aby uspokojila Vaše náročné požadavky při obdělávání půdy, údržbě pastvin, v dopravě, chmelařství, komunální sféře a lesnictví.

PROFI ecotech

PROFI ecotech

Profi traktory kombinují špičkovou technologii s inteligencí. Celkem 5 nových modelů s výkonem od 110 do 178 koní splní každé vaše přání.

PROFI CVT ecotech

PROFI CVT ecotech

Traktory Profi CVT ecotech kombinují špičkovou technologii s inteligencí. Více jak deseti leté zkušenosti s plynulými převodovkami CVT vyústili v rozšíření nabídky plynulých převodovek i pro 4 válcové motory. Celkem 3 nové modely s výkonem od 110 do 130 koní. 

CVT ecotech

CVT ecotech

CVT je mistrovské dílo techniky traktorů s plynulou převodovkou. Pět modelů s výkonem od 130 do 230 koní plynule zrychlí vaše podnikání a nabídne Vám dříve nepoznané úspory.

KOMUNÁLNÍ TRAKTORY STEYR

KOMUNÁLNÍ TRAKTORY STEYR

Značka Steyr má dlouhou tradici ve výrobě speciálně upravených komunálních traktorů. V komunální úpravě je možné dodat traktory s výkonem od 55 do 269 koní.

LESNÍ TRAKTORY STEYR

LESNÍ TRAKTORY STEYR

Lesní traktory STEYR jsou volbou pro profesionální lesní hospodáře.