TRAKTORY CASE IH

O TRAKTORECH CASE IH

O TRAKTORECH CASE IH

Značka CASE IH se zabývá potřebami zemědělců již od roku 1842. Od té doby vyvíjí techniku, která dokonale splňuje požadavky jejich zákazníků. Díky svému dlouholetému vývoji dokáže CASE IH nabídnout ro pravé řešení pro Vaši farmu.

QUANTUM N/V/F (65-105 koní)

QUANTUM N/V/F (65-105 koní)

Speciální traktory CASE IH pro použití ve vinicích, sadech, zahradnictvích a komunální sféře. CASE IH nabízí ucelenou řadu ve třech šířkách: V-vine-viniční, N-narrow-viniční, sadařské, F-fruit-sadařské, viničních, chmelařské

 

FARMALL A (65-113 koní)

FARMALL A (65-113 koní)

Nejširší modelová řada o záběru výkonů od 55 koní u Farmallu 55A až do 113 koní u Farmallu 115A, nahrazuje řadu JX a nabízí nové možnosti zvýšení výkonu nebo ergonomicky uspořádanou kabinu.

 

 

FARMALL C (55 - 75 koní)

FARMALL C (55 - 75 koní)

Zcela nová modelová řada Farmall má hluboké kořeny v historii značky CASE IH – silné a univerzální traktory od roku 1923. Dnes je u této modelové řady stále kladen důraz na kompaktnost, snadné řízení, jednoduché ovládání a skvělý poměr výkonu k hmotnosti, který nabízí velkou řadu možností pro využití.

FARMALL U EP (95-114 koní)

FARMALL U EP (95-114 koní)

Farmall U EP je zcela nová modelová řada komfortních traktorů ve třídě 100 koní. Jejich nová konstrukce je navržená pro univerzálnost a vysoký komfort.

 

 

 

FARMALL U PRO EP (99 - 114 koní)

FARMALL U PRO EP (99 - 114 koní)

Farmall U PRO je zcela nová prémiová řada komfortních traktorů ve třídě kolem 100 koní. Jejich nová konstrukce, výbava a komfort je posouvají na samotný vrchol třídy. Samozřejmostí je 4° Powershift a 4rychlostní vývodový hřídel. Farmall U PRO čistokrevně Made in Austria.

Maxxum Efficient Power (110-175 koní)

Maxxum Efficient Power (110-175 koní)

CASE IH MAXXUM nově s technologií Efficient Power jsou špičkové, moderní traktory ve středním výkonové kategorii. Maxxum je jeden z nejprodávanějších traktorů v tomto segmentu v ČR.

Maxxum CVX Efficient Power (110-130 koní)

Maxxum CVX Efficient Power (110-130 koní)

Nové modely Maxxum CVX od 110 do 130 koní Vám přináší vyšší produktivitu díky osvědčenému plynulému převodovému ústrojí CVX. 

PUMA Efficient Power (131-269 koní)

PUMA Efficient Power (131-269 koní)

Nové modely PUMA s novou technologii Efficient Power již ve střední výkonové třídě od 131 do 269 koní. Vybírat můžete modely CVX s plynulou převodovkou nebo modely s Powershift převodovkami.

 

 

 

MAGNUM Efficient Power (235-389 koní)

MAGNUM Efficient Power (235-389 koní)

Nová modelová řada Magnum Efficient Power přináší zcela nový design, vyšší výkon, produktivitu a úroveň komfortu. Přitom si zachovává svoje tradiční prvky a fakt, že se jedná o jeden z nejlepších klasických, těžkých traktorů s tradicí už 25 let.

MAGNUM CVX Efficient Power (235 - 419 koní)

MAGNUM CVX Efficient Power (235 - 419 koní)

Nová modelová řada MAGNUM CVX Efficient Power přináší zcela nový design, vyšší výkon, produktivitu a úroveň komfortu díky nové revoluční plynulé převodovce. Přitom si zachovává svoje tradiční prvky a fakt, že se jedná o jeden z nejlepších klasických, těžkých traktorů s tradicí už 25 let.

STEIGER/QUADTRAC Efficient Power (350-670 koní)

STEIGER/QUADTRAC Efficient Power (350-670 koní)

Steiger 600 Quadtrac - nejsilnější traktor na světě!
Nejnovější generace polních tahačů Steiger Quadtrac s výkonem od 355 do 670 koní. Nejprodávanější polní tahače v České republice a ve světovém měřítku.

STEIGER QUADTRAC je králem kategorie velkých traktorů!

Čelní nakladače LRZ

Čelní nakladače LRZ

Nová generace originálních čelních nakladačů CASE IH LRZ posouvá měřítka v nakládání. směrem výš! Čelní nakladače LRZ jsou dokonale přizpůsobeny pro Váš traktor CASE IH. Podle výkonu traktoru a vašich požadavků si můžete zvolit z několika typů a výbavy. Jejichod robustní konstrukce a vyjímečná kvalita jsou zárukou dlouhodobého, spolehlivého provozu jako u ostatních produktů CASE IH.

MOTORY CASE IH

MOTORY CASE IH

Prověřená technologie pohání stroje CASE IH.  Nejnovější motory CASE IH 12,9, 8,7 a 6,7 l s technologií Efficient Power reprezentují vyšší úroveň výkonnosti a úspornosti paliva. Byly vyvinuty pro potřeby zemědělců, jako jste vy, kteří chcete udělat svoji práci s vyšší produktivitou, úsporněji a s vyšším ziskem.

STÁHNOUT KATALOG STROJŮ

 

PŘEČTĚTE SI REFERENCE
UŽIVATELŮ CASE IH

PŘEČTĚTE SI O MOTORECH CASE IH

PROHLÉDNĚTE SI VIDEA

PUMA EP

MAGNUM EP

STEIGER EP


SCR