Stroje CASE do zemědělské využití

STROJE CASE / Stroje CASE do zemědělské využití

SSL

SSL

V roce 2011 došlo k radikální změně koncepce a deignu celé modelové řady smykem řízených nakladačů CASE a jejich  značení. Další zásadní změnou je rozšíření o dva modely, což znamená že CASE je schopno dnešním dnem nabídnout 9 modelů s označením SR a SV. Z této škály smykem řízených nakladačů jsme schopni pokrýt požadavky a potřeby zemědělského provozu, tak i stavebního sektoru.

WL

WL

Modelová řada velkých kolových nakladačů se  v roce 2011 rozdělila na dvě skupiny a to modely vybaveny motory TIER 3 a v nové variante vybaveny motory TIER 4. Nejmenší dvě modelové řady nakladačů CASE 521E a 621E jsou nadáme hnány motory TIER 3.

WL Kompaktní

WL Kompaktní

Malá řada kolových kompaktních nakladačů CASE je svou velikostí a parametry specifická. Nicméně do této kategorie patří stroje s označením 21E až 321E o provozní hmotnosti 4.6 až 5,7 t  s motory CASE. Taktéž motory této modelové řady mají zatím emisní normu TIER 3. Stroje jsou dodávány v rychlostních variantách 20 a 35 km/h, zásadně s hydraulickým rychloupínacím zařízením.

TX

TX

Značka CASE dodává na evropský trh 5 modelů teleskopického manipulátoru. Základními parametry těchto strojů jsou maximální dosah v rozmezí 12,3 až 16,5 m s nosností až 4.500 kg. Základní a nejžádanější model pro český trh je model bez stabilizátorů TX130-40, který částečně supluje jistou variantu nakladače kolového. Vynikající manévrovací schopnosti s možností řízení obou náprav, podélného náklonu a rychlé výměny různého přídavného zařízení ze stroje dělá univerzální nosič. Všechny modely jsou vybaveny TIER 3 motory a Powershif převodovkou.


 


PŘEČTĚTE SI O REFERENCÍCH ZÁKAZNÍKŮ

 PŘEČTĚTE SI O ZNAČCE CASE IH

 

 

 

STÁHNOUT ZEMĚDĚLSKÝ PROGRAM
CASE CONSTRUCTION