SECÍ STROJE

GREAT PLAINS / SECÍ STROJE

06NT

06NT

Great Plains 06NT je univerzální secí stroj pro setí většiny plodin. Díky prořezávacím Turbo-koltrům  vyniká model i v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy. Secí stroj 06NT je s oblibou používán k přisévání TTP, díky technologii zónové přípravy umí perfektně zasít i "do drnu". Pracovní záběry: 1,5 - 3m v neseném, návěsném nebo taženém provedení.

V-300

V-300

Great Plains V-300 je univerzální secí stroj, který je schopen zasít i v těch nejobtížnějších podmínkách. Díky prořezávacím Turbo-koltrům  vyniká model V-300 v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy. Secí stroj V-300 je s oblibou používán k přisévání TTP, díky technologii zónové přípravy umí perfektně zasít i "do drnu". Zásobník osiva s dostatečnou kapacitou, možnost dávkování hnojiva při setí. Secí stroj V-300 je vybaven přídavným zásobníkem, díky němuž schopen zasít i podsev, případně jej lze využít při setí travin. Pracovní záběr: 3m v taženém provedení.

CENTURION

CENTURION

Centurion je inteligentní univerzální secí stroj s nejmodernějšími hi-tech technologiemi, které zemědělci zajistí velkou denní výkonnost. Centurion nastavuje nové standardy produktivity, efektivity a hospodárnosti provozu. Zahrnuje řadu nových a originálních funkcí a také ověřené technologie. Výsledkem je kombinace talířové přípravy před setím a diskového secího stroje, která je vhodná k využití po orbě, k setí do upravené půdy i podmítky. Centurion vždy zajišťuje dokonalou přesnost setí, rovnoměrné uložení osiva, spolehlivé a jednoduché ovládání. Obsluha si komunikaci s Centruionem doslova užije. Pracovní záběr: 6m v taženém provedení.

SPARTAN 607

SPARTAN 607

Spartan je univerzální secí stroj, který je s dávkou od 1,2 do 360kg/ha schopen zasít i v těch nejobtížnějších podmínkách. Díky prořezávacím Turbo-koltrům Spartan vyniká v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy, třeba i po orbě. Spartana lze díky schopnosti zasít do drnu využít i pro setí TTP. Příčné i podélné kopírování terénu pro dokonalé setí jsou základními kameny jeho předností. Centrální nastavení přítlaku botek. Zásobník osiva s dostatečnou kapacitou, možnost dávkování hnojiva. Pracovní záběr: 6m v taženém provedení.

SPARTAN 907

SPARTAN 907

Spartan je univerzální secí stroj, který je s dávkou od 1,2 do 360kg/ha schopen zasít i v těch nejobtížnějších podmínkách. Díky prořezávacím Turbo-koltrům Spartan vyniká v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy. Spartana lze díky schopnosti zasít do drnu využít i pro setí TTP. Příčné i podélné kopírování terénu pro dokonalé setí jsou základními kameny jeho předností. Centrální nastavení přítlaku botek. Zásobník osiva s dostatečnou kapacitou, možnost dávkování hnojiva.  Pracovní záběr: 9m v taženém provedení.

YIELD-PRO 4 – 8 řádků

YIELD-PRO 4 – 8 řádků

Přesné secí stroje Yield-Pro® reprezentují kompletní modelovou řadu secích strojů určených zejména pro setí kukuřice, slunečnice a sóji. Díky stavebnicové konstrukci lze vybrat kvalitní stroj pro menší farmáře i profesionální model osazený hi-tech technologiemi pro ty nejnáročnější zákazníky. Přesné secí stroje Yiled-Pro® jsou vyráběny v neseném nebo taženém provedení. Pro tažené varianty je možnost doplnění kapalným nebo granulovaným přihnojováním. Pracovní záběry: 4 - 8 řádků (8 - 16 Twin-Row řádků).

YIELD-PRO 12 – 24 řádků

YIELD-PRO 12 – 24 řádků

Přesné secí stroje Yield-Pro® reprezentují kompletní modelovou řadu secích strojů určených zejména pro setí kukuřice, slunečnice a sóji. Velká úspora času díky centrálnímu zásobníku osiva, možnost dávkování hnojiva. Volba různých možností organizace porostu do jednoduchých řádků, úzkořádků nebo Twin-Row dvojřádků. Pracovní záběry: 12 - 24 řádků (24 - 48 Twin-Row řádků).