QUADTRAC BUDE NA PRIMĚ!

Vážení podnikatelé v zemědělství a příznivci zemědělské techniky značky CASE IH.

Cerea, a.s. , 23. 11. 2017

Rádi bychom Vás jménem společnosti AGRICS, a.s. pozvali na velkou QUADTRAC SHOW, kterou můžete vidět ve čtvrtek 30. 11. 2017 ve 20:15 hod. v pořadu AUTOSALON na PRIMA COOL. Na Vaši přízeň se těší úctyhodných 2768 koní pod kapotou těch nejsilnějších sériově vyráběných traktorů QUADTRAC na světě.

Poradí si zkušení experti Martin Smolík a František Fiala se zkrocením tohoto stáda? To se dozvíte již příští čtvrtek na COOLU! Abychom Vás moc nenapínali, připravili jsme si pro Vás malou ochutnávku záběrů z natáčení, abyste se mohli podívat, jak takový den zvukařů, kameramanů, expertů a produkt manažera při natáčení vypadá!

Natáčecí den pro některé z nás začal již kolem šesté hodiny ráno. Postupně jsme se sešli „na place“ v podniku ZAS Bečváry, a.s., kde natáčení probíhalo. Traktory bylo potřeba pořádně naleštit ať to v televizi nějak vypadá.

Pozor, kdo by si myslel, že traktor bude pouze jeden, tak ten se mýlil. QUADTRACY se na jednom místě sešly rovnou čtyři. V České republice jezdí více než 120 QUADTRACŮ, a tak vidět čtyři pohromadě v jednom podniku není zas až taková rarita.

Tři, dva, jedna. Klapka! Kamera jede, experti František a Martin začínají poznávat, co QUADTRAC dokáže a umí. Celý den se nesl v dobré náladě, kdy jsme se zasmáli nejednomu přeřeknutí. Ještě, že to jde říct znova. 

Reportáž o QUADTRACU by bez Pavla Nováka nebyla to pravé ořechové. Pavel Novák je v České republice spojován se značkou CASE IH už více než třináct let. I jeho odborné znalosti obohatí tuto reportáž a třeba se dozvíte i něco, co jste doposud ještě o QUADTRACU nevěděli.

Vidíte vajíčko? Vidíte správně. Říkáte si, jak jde k sobě vajíčko a QUADTRAC? My Vám to objasníme pomocí jednoduchého pokusu, který rádi ukazujeme i našim zákazníkům na mnoha předváděcích akcích. V reportáži jej uvidíte i Vy!

Co zbývá na závěr? Naladit si ve čtvrtek 30. 11. 2017 pořad AUTOSALON na PRIMA COOL v čase 20:15! Kdo by zapomněl, má šanci ještě v sobotu 2. 12. 2017 na TV PRIMA v 8:45 hod.

Sledujte náš Facebook CASE IH, kde Vás na reportáž budeme upozorňovat a kde se dozvíte vše aktuální ze světa CASE IH. 

Další články

OTEVŘELI JSME ON-LINE SHOWROOM

16. 4. 2020

Vyberte si nový traktor pohodlně a...

APLIKACE STEYR 360

16. 4. 2020

Vstupte do virtuálního světa STEYR.

10 DŮVODŮ, PROČ ZVOLIT SKLÍZECÍ MLÁTIČKU AXIAL-FLOW

21. 1. 2020

Axiální způsob výmlatu je v porovnání s konvenční technologií výmlatu...

STEYR KONZEPT

17. 12. 2019

Komplexní projektovou studii „traktoru zítřka“ představil STEYR ve spolupráci se...

CASE DEN 2019

25. 4. 2019

CASE DEN 2019 s podtitulem "ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST - otevřete si cestu k...