Maxxum Efficient Power (110-175 koní)

 

MAXXUM  EP

Nové traktory MAXXUM Efficient Power jsou s novými motory silnější. Díky technologii Efficient Power nabízí nyní nižší spotřebu paliva a vyšší produktivitu. špičková kabina Surround Vision s tradičním ovládáním nabízí
příznivé pracovní prostředí a velmi jednoduché ovládání. Méně elekroniky, více mechaniky předurčuje tyto traktory pro ty, co chtějí jednoduší verzi pro každodenní práci. Kabina se na přání dodává se sníženou střechou pro lepší průjezdnost. Maxxumy jsou vybavit kompletním odpružením přední nápravy a odpružené kabiny. ECO převodovka pomúže snížit účty za palivo při jízdě na silnici.

MAXXUM MULTICONTROLLER EP

Nové traktory Maxxum Multicontroller Efficient Power jsou naprostou špičkou v segmentu 110 – 170 koní. Nejnovější generace technologie motoru Efficient Power, špičková kabina Suround Vision s Multirontrollerem a dotykovým monitorem AFS 300. Množstvím automatických prvků jako souvraťový management HMC, Auto PTO nebo automatika spínání uzávěrek Vám výrazně ušetří práci. Převodovka SemiPowershift ve standardním ECO provedení Vám zase ušetří peníze v dopravě. Nejsilnější hydraulika v této kategorii zajistí, že zvednete i to nejtěžší nářadí a vždy budete mít dost hydraulického oleje. Prodloužené servisní intervaly jsou zárukou nízkých provozních nákladů.

MOTOR

Vysoce účinné, elektronicky řízené, přímé vstřikování paliva systémem Common Rail použité u všech modelů Maxxum EP. Se servisními intervaly prodlouženy na 600 hodin, které jsou nejdelšími ve své třídě, šetříte svůj čas i peníze.

Maxxum EP jsou zárukou vysokého výkonu a účinnosti. Tyto traktory jsou vybaveny čtyřventilovými, přeplňovanými motory s mezichladičem o zdvihovém objemu 4,5 a 6,7 litru. Současně se vyznačují nízkými emisemi. Maximálního točivého momentu dosahují již při velmi nízkých otáčkách 1500 min-1. Motory jsou nastaveny pro dosažení maximálního výkonu v oblasti 1800 - 1900 min-1. S funkcí Power Management je možno získat až o 28 koní navíc. Motory využívají pro splnění přísných emisních limitů technologii EfficientPower.


Prohlédněte si video


 

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Jmenovitý výkon (k) Maximální výkon (k)
Maxxum 110 Multicotroller EP Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 110 143
Maxxum 120 Multicontroller EP Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 121 154
Maxxum 130 Multicontroller EP Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rai 131 163
Maxxum 115 Multicontroller EP Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 116 165
Maxxum 125 Multicontroller EP Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 125 165
Maxxum 140 Multicontroller EP Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 140 175

 

 

STÁHNOUT PROSPEKT
MAXXUM EP

 

 

 

VSTUP NA SPECIÁLNÍ WEB
EFFICIENT POWER

 

 

PŘEČTĚTE SI O MOTORECH CASE IH


STÁHNOUT BROŽURU O
TECHNOLOGII EFFICIENT POWER


 

PROHLÉDNĚTE SI REFERENCE

 

PROHLÉDNĚTE SI VIDEO

Soubory ke stažení: