Maxxum CVX Efficient Power (110-130 koní)

CASE IH představuje tři nové modely s plynulou převodovkou CVX. Maxxum CVX Efficient Power tak rozšiřuje nabídku 4válcových motorů ve spojením s plynulou převodovkou. Modely Maxxum  získávají ještě více na univerzálnosti, efektivnosti a pohodlí při práci.

Efektivní přenos točivého momentu

Modely Maxxum CVX jsou vybaveny osvědčenou technologií se systémem dvou spojek, mechanické převodovky, hydrostatické větve a sumarizačního převodu. Díky této technologii pracuje převodovka od 0 do 50 km/h zcela plynule a nabízí vynikající celkovou účinnost se dvěma mechanickými rozsahy. Maximální rychlosti 40 km/h je dosahováno při snížených otáčkách 1600 min-1(pro rychlost 50 km/h jsou otáčky 1750 min-1).

Řazení mezi dvěma mechanickými provozními rozsahy probíhá automaticky pomocí dvojité spojky. Technologie s dvojitou spojkou zaručuje menší ztráty v hydrostatické větvi z důvodu menšího naklápění hydrogenerátoru.

Traktory Maxxum CVX jsou vybaveny systémem automatického řízení produktivity (APM), tento systém vykazuje vysoce efektivní provoz i u větších modelů CASE IH. Princip činnosti systému APM spočívá ve snížení otáček motoru na co nejmenší úroveň měrné spotřeby paliva.

Komfortní kabina

Nová řada Maxxum CVX je dodávaná s kabinou Surround, která patří mezi nejpohodlnější na trhu. Kabina je největší ve své třídě a poskytuje mimořádně dobrý výhled. Prosklená plocha je 5,78 m2, čtyř sloupková kabina a integrované střešní okno poskytují nerušený výhled 105° při práci s čelním nakladačem. S hlučností 69 dB (A) v kabině jsou traktory Maxxum nejtišší na trhu.Nový Maxxum těží z mnoha letých zkušeností a koncepce použitých na traktorech CASE IH o výkonech až 600 koní. Ergonomické uspořádání všech ovládacích prvků zaručuje efektivní provoz. Všechna důležitá tlačítka a funkce jsou integrovány do loketní opěrky Multicontroller. Na přání lze také dodat dotykové monitory AFS 300 a AFS 700, které dále zvyšují produktivitu a ideálně se hodí pro přesné zemědělství AFS.

Zvedací síla – větší výkon pro práci s hydraulikou

Jako pravý univerzální traktor je vybaven vysoce výkonným hydraulickým systémem s axiálním pístovým hydrogenerátorem s průtokem až 125 l/min, včetně regulace tlaku a průtoku dle Vaší potřeby. Zadní tříbodový závěs je schopen zvedat až 7 864kg, přední tříbodový závěs zvedne až 3100kg. Dokonalé možnosti použití zajistí až 7 hydraulických rychlospojek. Vzadu je možnost čtyř hydraulických rychlospojek a 3 středové hydraulické rychlospojky.

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Jmenovitý výkon ECE R120 (kW/k) Maximální výkon s navýšením (kW/k) Max. točivý moment / při otáčkách [Nm/1/min]
Maxxum 110 CVX Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 81 / 110 105 / 143 590 / 1500
Maxxum 120 CVX Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 89 / 121 113 / 154 634 / 1500
Maxxum 130 CVX Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 96 / 131 120 / 163 676 / 1500

 

STÁHNOUT PROSPEKT
MAXXUM CVX EP - ENG

VSTUP NA SPECIÁLNÍ WEB
EFFICIENT POWER

PŘEČTĚTE SI O MOTORECH CASE IH


STÁHNOUT BROŽURU O
TECHNOLOGII EFFICIENT POWER

Soubory ke stažení: