MAGNUM Efficient Power (235-389 koní)

Od srpna 2013 jsme pro Vás připravili prodejní akci k 25. výročí traktoru MAGNUM.

MAGNUM je stále žijící legendou mezi traktory. Už 25 let je robustním a spolehlivým traktorem pro Vaše podnikání. Pokud se chcete dozvědět se o této akci více klikněte na obrázek 

Nejnovější modelová řada MAGNUM je vybavena skvělou technologií Efficient Power. Stále přináší robustní konstrukci všech celků s důrazem na odolnost a spolehlivost v náročném zemědělském provozu. Nové motory s technologií SCR jsou nyní ještě výkonnější a díky efektivnímu spalování spotřebovávají o 10% paliva méně. Převodovka se systémem řízení produktivity APM optimálně využívá výkon motoru a přes podvozek ho s vysokou účinností přenáší na podložku. Díky tomu je Magnum stále synonymem pro jeden z nejlepších polních traktorů.


INOVACE PODLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ
CASE IH se při inovaci svých traktorů řídil striktně požadavky svých zákazníků. Ti požadují vyšší výkon, zvládnutí práce za kratší čas, vyšší pohodlí řidiče a nižší provozní náklady. Právě proto mají Magnumy zcela novou odpruženou kabinu s ovládáním Multicontroller a také nejdelší interval údržby motoru 600 hodin na trhu.

LEGENDA JMÉNEM MAGNUM
Řada MAGNUM byla zemědělské veřejnosti poprvé představena v roce 1987, což dnes představuje historii už 25 let. Nikdo jiný na světě se nemůže pochlubit takto úspěšnou řadou traktorů! Celosvětově jí bylo vyrobeno více než 150 000 kusů. MAGNUM je pojmem také pro české zemědělce. V České republice se prodalo již více než 750 Magnumů.

FOTOGALERIE LIMITOVÁNÉ EDICE MAGNUM 25TH

    

    

  


KLÍČOVÉ VLASTNOSTI ŘADY MAGNUM EP

MOTOR, KTERÝ MÁ VĚTŠÍ SÍLU

 

 

 

PŘEVODOVKA, KTERÁ NEZTRÁCÍ V TAHU

 

TĚŽKÁ PŘEDNÍ NÁPRAVA PRO POŘÁDNÝ TAH

 

 

 

PRACOVAT V POHODLÍ, ZNAMENÁ PRACOVAT DOBŘE

 


KLÍČOVÉ VLASTNOSTI ŘADY MAGNUM EP


MOTOR, KTERÝ MÁ VĚTŠÍ SÍLU

Magnumy mají motory nové generace s objemem 8,7 litrů s OHC rozvodem, 24 ventily na válce a Common Rail vstřikováním. Díky technologii SCR je motor nastaven na nejefektivnější spalování, NOx se redukují až ve výfuku, ne ve spalovacím prostoru. Díky vysokému převýšení točivého momentu má motor širokou oblast konstantního výkonu – dovoluje pracovat se stejným výkonem v rozmezí otáček 1400 – 2000 1/min. Motory Magnum mají také vyšší krouticí moment – sílu motoru –  než ostatní traktory v této kategorii. V praxi utáhnou větší nářadí.


PŘEVODOVKA, KTERÁ NEZTRÁCÍ V TAHU

Plně mechanická převodovka má větší účinnost než plynulá převodovka. APM systém dokáže optimálně využít výhod vyšší účinnosti Powershiftu a pohodlí ovládání plynulých převodovek. Řidič pouze nastaví požadovanou pracovní rychlost pákou ručního plynu, která se změní na páku pojezdu – motor a převodovka spolu komunikují. Mechanická převodovka Powershift má nižší provozní náklady a vyniká dlouhodobou spolehlivostí.


TĚŽKÁ PŘEDNÍ NÁPRAVA PRO POŘÁDNÝ TAH

Magnumy mají díky své rámové konstrukci optimální rozložení hmotnosti. Motor v rámu je posunut více 

dopředu a přirozeně dotěžuje přední část. Všechny modely od 290 do 340 koní jsou vybavovány novou nápravou třídy 5. Vyniká vysoce robustní a spolehlivou konstrukcí pro optimální tah na poli, pohodlí a jistotu na silnici. O 20 % vyšší tahový výkon než standardní odpružená náprava. Nejmenší poloměr otáčení ve své třídě – 4,6 m. Minimum mazacích míst – minimální údržba. Spolehlivě pracuje i po letech provozu.


PRACOVAT V POHODLÍ, ZNAMENÁ DOBŘE PRACOVAT

Profesionální traktor pro opravdovou práci, ve kterém řidič stráví spoustu hodin, si musí svoji posádku hýčkat. Kabina SurveyorTM nových Magnumů, která je největší ve své kategorii, to bez pochyby umí. Pro zvýšení komfortu inženýři CASE IH navrhli nový systém odpružení kabiny. Veškeré ovládání se děje přes novou loketní opěrku s Multicontrollerem, panel ICP a barevný dotykový monitor AFS 700 P ro. Sedadlo s aktivním tlumením kmitů Positive Response poskytuje řidiči odpovídající pohodlí při řízení. Standardně je kabina v provedení Deluxe, na přání v provedení LUXURY s exkluzivním sedadlem potaženém červenou kůží CASE RED a koženým paketem. Z takto vybavené kabiny jde práce přímo od ruky. Zvlášť, když řízení za V ás přebere automatické navádění AccuGuideTM.

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Jmenovitý výkon motoru (k) Jmenovitý výkon motoru s navýšením (k) Maximální výkon motoru s navýšením (k) Maximální točivý moment (Nm)
Magnum 235 Case IH 8,7 l 235 268 273 1157
Magnum 260 Case IH 8,7 l 257 294 298 1267
Magnum 290 Case IH 8,7 l 284 320 328 1397
Magnum 315 Case IH 8,7 l 311 347 358 1531
Magnum 340 Case IH 8,7 l 340 375 389 1671

 

 

STÁHNOUT PROSPEKT


SPECIÁLNÍ BROŽURA
MAGNUM STEIGER


VSTUP NA SPECIÁLNÍ WEB
EFFICIENT POWER

 

PŘEČTĚTE SI O MOTORECH CASE IH

 

STÁHNOUT BROŽURU O
TECHNOLOGII EFFICIENT POWER

 

PŘEČTĚTE SI REFERENCE UŽIVATELŮ

 

PROHLÉDNĚTE SI VIDEA