FARMALL U EP (95-114 koní)

Farmall U EP jsou výkonné - všestranně využitelné traktory, vhodné pro farmy s rostlinnou i živočišnou výrobou s řadou inovačních prvků.

Tento typ byl podstatě navržen samotnými zemědělci, kteří byli dotazováni na provozní požadavky traktorů, podíleli se na výzkumu a zkouškách prototypů. Výkonný motor s vysokým točivým momentem a nižší spotřebou paliva, komfortní pracovní prostředí, dobré terénní vlastnosti, výkonná hydraulika a ideální traktor pro čelní nakladač – jsou ty nejdůležitější vlastnosti, které Farmall U EP mají.  Důsledně tak splňují všechny požadavky dnešních malých a středních farmářů.

Motor

Motory modelů FARMALL 95U, 105U a 115U jsou 4válcové a objemu 3,4 litru s vysokotlakým systémem Common Rail se vstřikovacím tlakem 160 MPa a s mezichladičem stlačeného vzduchu. Až 35% nárůst točivého momentu pro vysoká zatížení. Max. výkon je dosažen již při 1900 ot/min. Robustní konstrukce bloku z litiny zajišťuje odolnost pro všechny zemědělské aplikace. Motory jsou vybaveny externím chlazením EGR, následně upravuje emise filtr pevných částic (DPF) a oxidační filtr pro redukci nespálených uhlovodíků (DOC). Motory plní přísnou emisní normu TIER 4A. Objem palivové nádrže 155 litrů pro dlouhé dny. Interval výměny motorového oleje je 600 mth. Vysoce výkonný chladící systém = zvýšená kapacita chladiče o 30% a zvětšený průměr ventilátoru ze 480 na 520 mm.

Převodovka

V nabídce je široká škála převodových ústrojí pro naplnění vašich požadavků. Ve standardu je FARMALL U vybaven převodovkou 12 x 12 s Power shuttle. Reverzace je umístněna na sloupku řízení = snadná dosažitelnost a vysoká produktivita z důvodu změny směru bez nutnosti šlapaní na spojkový pedál. Dostupné možnosti řazení: 24 x 24 Power Shuttle a 2 rychlostní Powershift – pro zákazníky, kteří vyžadují více pohodlí. Převodovka Power Shuttle 20 x 20 s plazivými převody. Statandartně je ve výbavě i možnost nastavení 3 úrovní agresivnosti Power Shuttle. Přepínání mezi režimy Pomalý / Střední / Rychlý pomocí určeného přepínače na levém sloupku B. Tlačítko na spojku na řadící páce - Powercluth pro jednoduché ovládání.

Hydraulický systém, zadní TBZ a vývodový hřídel

Hydraulické čerpadlo s kapacitou 60 l/min a samostatné čerpadlo řízení s kapacitou 35 l/min. Na přání lze objednat hydraulické čerpadlo (CCLS) s průtokem 100 l/min Ovládání zadního TBZ je ve standardu pomocí systému EHRD. Maximální nosnost na kulových koncovkách je 5400 kg. Nabízené funkce systému EHRD: regulace polohy, přepravní pojistka, omezení maximální výšky, ovládání pracovní hloubky, ovládání rychlosti spouštění, ovládání silové/smíšené regulace, prokluzová regulace (pouze s radarovou jednotkou), externí ovladač. Farmall U také nabízí vynikající výhled na zadní tříbodový závěs a hydraulické spojky. Počet vnějších hydraulických okruhů je 2 nebo 3. Při 3 vnějších hydraulických okruzích je možno mít až 8 rychlospojek. Na přání lze vybavit traktor přípravou pro nakladač - s nakladačem LRZ se zvyšuje univerzálnost traktoru. Vývodový hřídel je k dispozici 540/540E a 1000 ot./min a také závislé na pojezdové rychlosti. Možnost vybavení přední PTO a TBZ s přímo z výroby.

Kabina

Kabina, která byla vyvinuta pro radost z práce. Při vývoji byl kladen důraz na výhled a ergonomií ovládání nakladače tak i celého traktoru. Perfektní výhled z kabiny řidiče díky panoramatickému střešnímu panelu pro výborné a pohodlné ovládání čelního nakladače, komfortní sedadlo řidiče, snadné naklonění sloupku řízení i s přístrojovou deskou. Panoramatický střešní panel pro výborné a pohodlné ovládání čelního nakladače. Farmall U nabízí prosklenou plochu 5,2 m2. 6 sloupků kabiny s bočními a zadními okny pro přirozenou recirkulaci vzduchu a dobrý výhled všemi směry. Do široka otevíratelné boční dveře umožňují dokonalý nástup/výstup z obou stran. Sklopný sloupek řízení a panel přístrojů pomocí pedálu pro rychlé nastavení pohodlí. K dispozici je sklopné sedadlo spolujezce bez omezení při nastupování. 

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr MOTOR - Počet válců / objem (cm3) Jmenovitý výkon ECE R120 1) (kW/k) …při jmenovitých otáčkách (1/min) Převýšení kroutícího momentu (%) Maximální točivý moment (Nm @ ot/min)
Farmall 115U Efficient Power 4 / 3400 Turbo s mezichladičem a EGR, DOC a DPF 84/114 2300 32,2 461 @ 1500
Farmall 95U Efficient Power 4 / 3400 Turbo s mezichladičem a EGR, DOC a DPF 73/99 2300 32,4 407 @ 1500
Farmall 105U Efficient Power 4 / 3400 Turbo s mezichladičem a EGR, DOC a DPF 79/107 2300 35,3 444 @ 1500

 

 

STÁHNOUT PROSPEKT - CZ

 

PŘEJÍT NA REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

 

VIDEO - NOVÝ FARMALL U

 

Soubory ke stažení: