Commander

Commander je plošný mulčovač "Heavy Duty" určený pro mulčování trav, nedopasků, rostlinných zbytků kukuřice aj. Pracovní část stroje je rozdělena do tří sekcí s rotorem na každé z nich. Stavitelná výška strniště, individuální skládání křídel, řetězové stěny - ochrany. Prodloužená záruka na převodovky. Pracovní záběr: 4,6 a 6m v taženém provedení.

 


KVALITA  A VARIABILITA PŘI PRÁCI

Commender robustnost Odpružení a regulace pracovní výšky Práce v nerovném terénu

Perfektní převodovky s pětiletou zárukou jsou demonstrací kvality mulčovačů Land Pride. Ochranu  převodovek před případným poškozením, které můžou zapříčinit např. kameny, suť nebo železo spolehlivě zajistí 4 lamelová třecí spojka, která automaticky zastaví   veškeré převodové procesy. Třecí spojka je zařazena pro každý žací buben.

 

Skupina vinutých pružin účinně tlumí rázy, které by mohly být přeneseny od kol na rám stroje. Konstrukce stroje je bezpečně chráněna před otřesy. Nerovnost povrchu, na kterém stroj pracuje, nemůže ohrozit odolnost stroje. Jednoduchá a rychlá změna  výšky mulčování pomocí hydro-clipů usnadňuje obsluhu stroje.  

Perfektní kopírování mučovaného pozemku. Pojezd po leteckých pneumatikách, které jsou proti průrazu plněny pěnou. Nezávislé ovládání pozice pro pravé a levé křídlo ve standardu.

 


Kryty z ocelového plechu o tloušťce 4,7mm jsou dostatečně pevné, jejich povrch je hladký a bez zbytečných prolisů. Materiál uvnitř neulpívá a snadno naajde cestu ven. Extra silné boční stěny s tloušťkou 6,4mm neohrozí ani kameny. Boční stěny jsou ve spodní části osazeny vyměnitelnými plazy. Nože rotorů s tloušťkou 4,8mm se pro perfektní práci vzájemně překrývají o 152mm a jsou vůči sobě pootočeny tak, aby nezpůsobovaly chvění. 

Kategorie: GREAT PLAINS / MULČOVÁNÍ A ÚDRŽBA KRAJINY