Čelní nakladače LRZ

 

Výjimečná výkonnost nakladače. Čelní nakladače CASE IH LRZ poskytují výjimečnou zvedací kapacitu a maximální zvedací a excelentní úhel zaklopení lopaty. Nakladače LRZ jsou navrženy, aby řidiči poskytovaly nejvyšší úroveň komfortu a jednoduchost ovládání. Výkonnost však není jenom funkcí komfortu a citlivého ovládání. Traktory CASE IH jsou vybaveny užitečnou funkcí reverzace Powershuttle a opravdu velmi malým poloměrem otáčení pro dokonalou manévrovatelnost. Traktory CASE IH a čelní nakladače LRZ jsou doslova stvořeny jeden pro druhého.


Objednejte si svůj traktor CASE IH s přípravou pro čelní nakladač. Rám pro připojení ramen nakladače a veškerá hydraulická vedení jsou na traktor namontována přímo na výrobní lince. Samozřejmě lze nakladač namontovat na traktor také dodatečně a získat tak ideální řešení, které dokáže využít výkon vašeho traktoru CASE IH.


Chytré řešení hydrauliky. Blok ventilů pro další funkce nakladače je pro lepší viditelnost integrovaný v přední části ramen nakladače stejně jako akumulátor pro tlumení kmitů ramen nakladače.
Kompletní řada lopat a pracovních adaptérů. Váš nakladač si můžete vybavit správným nářadím pro požadovanou práci.

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

 

 

STÁHNOUT PROSPEKT